Rady pre svadobnú mamu – čo si obliecť na svadbu
tipy

Rady pre svadobnú mamu – čo si obliecť na svadbu

Ak ste matkou nevesty alebo ženícha, otázka „čo si obliecť na svadbu ako svadobná mama“ je kľúčová. Svadba je dôležitá udalosť, na ktorej budete mať veľmi dôležitú úlohu a budete stáť hneď vedľa novomanželov. V tomto článku nájdete praktické tipy a niekoľko ideálnych outfitov pre svadobné mamy.

Elegancia a pohodlie v jednom

Hľadáte odpoveď na otázku „čo si obliecť na svadbu ako svadobná mama“? V prvom rade je potrebné zvážiť dva dôležité aspekty – eleganciu a pohodlie. 

Vždy módny dámsky oblek

Pre mnohé ženy je ideálnym riešením dámsky oblek. Vyberte si oblek v jemnej pastelovej farbe a ako doplnky zvoľte jemné zlaté šperky a spojkovú tašku v intenzívnej farbe. Pokiaľ ide o obuv, najlepšie je zvoliť pohodlnú obuv, keďže svadba trvá mnoho hodín. Dobrou voľbou sú topánky na nízkom podpätku. Nezabudnite, že menej je niekedy viac – nenoste príliš veľa šperkov ani make–upu.

Tlmená sukňa a sako

Sukňa v kombinácii so sakom je univerzálny outfit, ktorý môže byť veľmi štýlový. Vyberte si napríklad sako a sukňu v tmavom odtieni, ako je olivová alebo námornícka modrá, ktoré môžete doplniť bielou blúzkou a zaujímavými doplnkami. Ak dávate prednosť svetlým farbám, dobre poslúžia odtiene béžovej alebo ružovej, ku ktorým sa hodia perlové šperky. Vzhľad doplňte svetlými lodičkami a vhodnou kabelkou.

Kvetinové šaty na menej formálne svadby

Ak je vaša svadba menej formálna a viac neformálna, kvetované šaty môžu byť dokonalým riešením. Vyberte si šaty s nenápadným kvetinovým vzorom a jemnými farbami. Môžete pridať nízke sandále, jednoduché šperky a béžovú kabelku. Ľahký make–up dodá svieži nádych. Zvoľte rozjasnené oči, zlatý rozjasňovač a broskyňový lesk na pery.

Akým chybám sa vyhnúť?

Pri výbere oblečenia na svadbu ako svadobná mama je dôležité vyhnúť sa niekoľkým častým chybám. 

  • Po prvé, vyhnite sa príliš výrazným a krikľavým farbám. Radšej sa vyhnite červenej alebo neónovej. 
  • Po druhé, nezabudnite, že menej je viac – vyhnite sa príliš veľkým šperkom a výraznému líčeniu. 
  • Po tretie, vyberte si oblečenie, v ktorom sa budete cítiť pohodlne počas celého dňa.
  • Po štvrté, vynechajte oblečenie v odtieňoch bielej, pretože táto farba je vyhradená pre nevestu.

Nakoniec nezabudnite, že najdôležitejšie je, aby ste sa vo svojom výbere cítili sebaisto a pohodlne. Ak si vyberiete oblečenie, ktoré vám vyhovuje a v ktorom sa cítite pohodlne, budete vyzerať skvele a budete si môcť naplno užiť svoj výnimočný deň.  Dúfame, že už poznáte odpoveď na otázku čo si obliecť na svadbu ako svadobná mama.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *